;o تاج: فوتسال ژاپن از ایران هراس دارد

تبلیغات

تاج: فوتسال ژاپن از ایران هراس دارد

کد خبر: 1504346/40 زمان: 11:08   1396/11/22 بازدید: 96

رئیس فدراسیون فوتبال می گوید که تیم ملی ژاپن از ایران هراس دارد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال،مهدی تاج در آستانه دیدار تیم ملی فوتسال ایران در فینال جام ملت های آسیا مقابل ژاپن در نشست صمیمی با ملی پوشان عنوان کرد:همه تلاش ما باید برای کسب عنوان قهرمانی باشد و تردیدی ندارم که ژاپن از شما،ملی پوشان شایسته و سراسر انگیزه می هراسد.شک ندارم همه بازیکنان هر آنچه دارند در زمین می گذارند و شایستگی هایشان را به منصه ظهور می رسانند.


وی ادامه داد:بزرگترین امتیاز فوتسال ما یکدلی و هماهنگی است که در میان تک تک اعضای تیم موج می زند.ما و شما وظیفه داریم روند قهرمانی های فوتبال و فوتسال را ادامه دهیم.رییس فدراسیون فوتبال تصریح کرد:امروز، روز بزرگ 22 بهمن است و کسب عنوان قهرمانی در چنین روزی طعم دیگری دارد.امیدوارم قهرمانی را در این روز عزیز به مردم بزرگوار کشورمان پیشکش کنیم.


در این جلسه صمیمی،کاپیتان تیم و برخی دیگر از ملی پوشان صحبت هایی را با ریاست فدراسیون فوتبال انجام دادند و در نهایت حاضران برای قهرمانی هم قسم شدند.


برچسب ها : فوتسال ایران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از منابع مجاز و فارسی جمع آوری میشود ,در صورتی که منابع شما در سایت ما میباشید و رضایتی ندارید میتوانید درخواست حذف منبع و کل خبرهارو دهید .باتشکر

تبلیغات

خبرهای تازه

داغ ترین اخبار